Grupa połączeń kablowych

Grupa Cable Connectivity Group została założona w 2019 roku i od tego czasu jest postępowym i międzynarodowym graczem na rynku specjalnych kabli i rozwiązań w zakresie łączności. CCG wyłoniło się z połączenia kilku odnoszących sukcesy firm z branży kablowej i łączności. Firma zajmuje się produkcją, sprzedażą i montażem kabli specjalnych oraz wiązek kablowych i akcesoriów.

W ramach CCG istnieją trzy obszary:

  1. Produkcja : Produkcja szerokiej gamy kabli specjalnych wyprodukowanych we Włoszech dla klientów w całej Europie.
  2. Dystrybucja : Firma dostarczająca wiedzę o wartości dodanej w zakresie kabli i akcesoriów dla klientów hurtowych i OEM w całej Europie z biurami w Niemczech, Holandii, Włoszech, Polsce i Francji.
  3. Montaż : Montaż na zamówienie rozwiązań łączności dla klientów OEM w całej Europie z biurami w Holandii, Polsce i Niemczech.

www.cableconnectivitygroup.com

TKD Kabel jest częścią CCG

Od lipca 2019 roku jesteśmy częścią CCG jako niemiecki partner handlowy. Jako specjalista ds. kabli, w naszych trzech lokalizacjach w Nettetal, Iserlohn i Reutlingen dysponujemy szeroką i kompletną ofertą produktów spełniających wszystkie potrzeby klientów na różnych rynkach w dziedzinie kabli i rozwiązań komunikacyjnych.

Nasze cele na najbliższe lata mają na celu poszerzenie naszego portfolio w kilku segmentach o dotychczasowych i nowych klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy niemieckiego zespołu, a także dodatkowym liniom produktowym z międzynarodowej grupy, w naszej firmie rozpoczyna się nowy rozdział.

Działalność w Europie

CCG działa w Holandii (Jobarco, Elspec, Pantaflex, MFI i Capable), Niemczech (TKD Kabel i Schrade Kabeltechnik), Włoszech (TKD Italia i KCI), Polsce (TKD Polska i Schrade Kabeltechnik) oraz Francji (HPM).