Technologia przenośni­ków.

Ekstremalne warunki i mocne kable

Najnowocześnie­jsze kable za­pew­niające ekstremalną wydajność.

Cyfryzacja i automatyzacja postępuje także w przypadku dźwigów i systemów przenośnikowych. Wiele obiektów portowych działa w pełni automatycznie i zwiększa prędkości, z jakimi towary muszą być wysyłane i rozładowywane ze względu na coraz krótsze czasy przeładunku. Dla stosowanego okablowania oznacza to, że musi ono spełniać coraz więcej funkcji i być odporne na wpływy środowiska, takie jak silnie wahające się temperatury, wysokie prędkości transportu oraz agresywne, słone powietrze.

Dźwigi i systemy przenośnikowe wymagają ekstremalnie wytrzymałych kabli zasilających i kabli do transmisji danych. Bardzo często, kable o dużych przekrojach muszą być zwijane i rozwijane z bębnów i wózków kablowych z prędkością kilku metrów na sekundę. Ze względu na postępującą cyfryzację, kable hybrydowe są niezbędne, aby przez długi czas wytrzymać trudne warunki zewnętrzne i bezpiecznie przesyłać duże ilości danych. Dysponujemy odpowiednią wiedzą i szerokim portfolio, aby zawsze oferować właściwe rozwiązania.

Nasze rozwią­zania kablowe i liniowe dla technologii przenośników.

Nasze linie przenośnikowe są w najtrudniejszych warunkach 24 godziny na dobę. 24 godziny na dobę zapewniają, że wszystko działa sprawnie w portach, żegludze, logistyce, górnictwie, holowaniu i odzysku, bez względu na to, jak trudne może być środowisko.

01

Elastyczne kable sterownicze

03

Przewody BUS, LAN, koncentryczne, wideo i systemowe

04

Przewody sterownicze i transmisyjne – bardzo elastyczne – do kablowych prowadnic łańcuchowych i robotów

06

Kable do dźwigów, suwnic i podnośników taśmowych

07

Kable i przewody w izolacji gumowej

NASZE KABLE

ETHERNET PRZEMYSŁOWY – wleczony i skrętny kat.7a

Kabel do transmisji danych umożliwiający przesyłanie sygnałów cyfrowych i analogowych w systemach sieci Industrial Ethernet w zastosowaniach o dużej elastyczności (np. łańcuchy prowadzące energię, roboty bramowe, urządzenia typu „pick & place”, systemy przenośników, obrabiarki itp.).

ÖPVC-JZ/OZ ARCTIC +UV -60 °C
CZARNY

Odporne na promieniowanie UV i zimno kable zasilające, sterujące, połączeniowe i międzysystemowe w systemach elektrycznych (np. w technologii przenośników dla systemów mrożenia żywności lub chłodni).

TKD SERVICE
Znajdź nasz kabel jednym kliknięciem.

KABLE NA ZAMÓWIENIE
NADRUK INDYWIDUALNY
DOSTAWA 24h
ZARZĄDZANIE MAGAZYNEM
DOSTAWA NA CZAS
DOSTAWA NA CAŁYM ŚWIECIE
KONTROLA DOSTĘPNOŚCI

Obsługa klienta TKD

Nasi doradcy i hand­lowcy są do Twojej dyspozycji.

Piotr Kołodziej

Inżynier Sprzedaży Regionalnej

Adam Dobrowolski

Manager Sprzedaży