Stawiamy na innowacyjność.

Dla Ciebie.

Wygrywamy razem.

Niezależnie od tego, czy chodzi o przywództwo, czy o ostateczne dopracowanie naszych rozwiązań w zakresie kabli i łączności, na każdym szczeblu kierujemy się ideą zespołu. Nasze najwyższe kierownictwo podejmuje strategiczne decyzje i dba o to, aby orientacja na klienta i cele korporacyjne zostały osiągnięte.

WOUTER-JAN
VAN DER WURFF

Dyrektor Generalny

„Chcę mieć pewność, że dzięki zespołowi wysoko zmotywowanych ekspertów ds. łączności firma CCG będzie świadczyć klientom usługi wykraczające poza to, co oferują. Tworzymy zindywidualizowane rozwiązania w zakresie łączności, w dowolnym miejscu i czasie. Robimy to lepiej, szybciej, mądrzej i z zachowaniem wysokiej uczciwości. Nie chcemy tylko dostarczać, chcemy fascynować!”.

WITOLD SZYMCZAK

Dyrektor Generalny – POLSKA

„To ludzie tworzą dobrą markę, dlatego ważny jest dla mnie zgrany i zaangażowany zespół. Dzięki zespołowi zmotywowanych ekspertów możemy świadczyć naszym klientom usługi wykraczające poza ich oczekiwania i granice, o czym świadczą nasze projekty i realizacje. Wspólnie działamy nieszablonowo, szybko i mądrze. Inspirujemy się i realizujemy jednocześnie.”

DERK VERAAR
Dyrektor finansowy

„Zawsze działamy z otwartością i uczciwością, pracujemy razem jako zespół i uważnie słuchamy naszych klientów, aby pomóc im rozwiązać ich problemy z okablowaniem
i łącznością”.

ANDRÉ BUBOLZ

Managing Director, TKD Group & Concab

“We shape our company together with all our employees and are very optimistic about the future.

This brings high motivation and joy.
The dynamism, the will and the strategic vision of the Cable Connectivity Group are fascinating.

Positive energy and Customer Focus – nothing is more important to me.”

Oferujemy idealne rozwiązanie kablowe

Zaplanuj z nami swój projekt.