Twoja ka­ri­era w TKD

Dołącz do naszego zespołu!

Twoja ka­ri­era w TKD Polska | CCG.

Dołącz do nasz­ego zespołu!

TKD – To my.

TKD Polska jest firmą zajmującą się rozwojem i dystrybucją kabli standardowych i specjalnych, gotowych do podłączenia systemów kablowych oraz akcesoriów kablowych. Jako członek grupy Cable Connectivity Group an Infinite Electronics, zatrudniającej ponad 600 pracowników na całym świecie, zdobyliśmy pozycję na rynku krajowym i międzynarodowym i jesteśmy dziś jedną z najważniejszych firm w branży kablowej. Grupa składa się z trzech jednostek biznesowych: produkcji, dystrybucji i montażu.

Jesteśmy częścią dużej grupy dystrybucyjnej.

Dołącz do naszego zespołu – czekamy na Twoje CV!

Sprawdź aktualne oferty pracy i napisz do nas na adres:

rekrutacja@tkd-polska.pl

Aktualne oferty pracy – brak

Twoje korzyści jako eksperta ds. kabli w TKD

Elastyczny
godziny pracy

Kontynuacja edukacji

Telefon służbowy

owoce, woda,
kawa i herbata

Rowerem do pracy
leasing

Bardziej ergonomiczne
miejsce pracy

Nowoczesne wyposażenie techniczne

Regularne
ankiety pracownicze

Profity dla pracowników

Spotkania i eventy dla pracowników

Znajdź najbliższą lokalizację TKD Polska

Odkryj teraz
Nasze lokalizacje w Polsce.

Często Zadawane Pytania

Cyfrowy! Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych wyłącznie za pośrednictwem naszego portalu internetowego w celu ochrony środowiska i przyspieszenia procesu aplikacyjnego.

Potrzebujemy od Ciebie listu motywacyjnego, CV i Twoich referencji, aby dać nam kompleksowe pierwsze wrażenie. Wszystkie dokumenty można przesłać do naszego portalu internetowego.

Nasze oczekiwania wobec ogłaszanego stanowiska opisujemy w odpowiednim ogłoszeniu o pracę. Czekamy na kandydatów, którzy wniosą silną pozytywną charyzmę, a także umiejętności zespołowe i komunikacyjne. Chciałbyś z pełnym zaangażowaniem pomóc w kształtowaniu rozwoju CCG iw tym sensie TKD? – Więc trafiłeś we właściwe miejsce!

Nie ma dla Ciebie odpowiedniego stanowiska, ale nadal chcesz być częścią naszego zespołu? Niezamówione aplikacje można również składać za pośrednictwem naszego portalu internetowego. Może cię szukaliśmy. Jeśli od razu nie będziemy mieć dla Ciebie stanowiska, z przyjemnością włączymy Cię do puli kandydatów.

Najpierw uzyskujemy pierwsze wrażenie na podstawie przesłanych dokumentów i sprawdzamy, czy Twoje kwalifikacje odpowiadają ogłoszonemu stanowisku. Jeśli będziemy o tym przekonani, zostaniemy zaproszeni na wideorozmowę lub osobiste spotkanie. Jeśli pierwszy wywiad był pozytywny dla obu uczestników, odbywa się drugi wywiad, w którym poruszane tematy są pogłębiane i można doprecyzować dalsze pytania otwarte.

Zasadniczo możesz spodziewać się wstępnej odpowiedzi najpóźniej po 1-2 tygodniach, w przeciwnym razie zadzwoń do nas, aby zapytać o status Twojego wniosku. Czasami jednak zdarzają się opóźnienia z powodu okresów świątecznych. Niemniej jednak zawsze staramy się udzielać szybkiej informacji zwrotnej i nie zmuszać Cię do niepotrzebnego czekania.

Po podpisaniu umowy o pracę na wczesnym etapie zaczynamy projektować Twój plan wprowadzający w TKD. W tym celu HR koordynuje tematykę i koordynację terminów z odpowiednim przełożonym w celu zarejestrowania treści technicznych i ogólnych oraz zorganizowania spotkania wprowadzającego.

Wszyscy nowi koledzy przechodzą ogólne, wewnętrzne szkolenie w zakresie kabli. W zależności od stanowiska istnieją możliwości dalszego szkolenia ukierunkowanego na zawody techniczne i sprzedażowe. Ponadto osobiste pragnienia i potrzeby dalszego szkolenia są omawiane na regularnych spotkaniach informacyjnych, a szkolenia zewnętrzne organizowane są indywidualnie. Dodatkowo oferujemy regularne szkolenia z Excela oraz możliwość nauki innych języków.

Cyfrowy! Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych wyłącznie za pośrednictwem naszego portalu internetowego w celu ochrony środowiska i przyspieszenia procesu aplikacyjnego.

Potrzebujemy od Ciebie listu motywacyjnego, CV i Twoich referencji, aby dać nam kompleksowe pierwsze wrażenie. Wszystkie dokumenty można przesłać do naszego portalu internetowego.

Nasz proces aplikacyjny na praktykę rozpoczynamy we wrześniu każdego roku, dlatego dokumenty aplikacyjne należy składać z co najmniej 6-miesięcznym wyprzedzeniem, jeśli to możliwe.

W naszych ogłoszeniach o pracę znajdziesz wymagania dotyczące odpowiedniego szkolenia. Zawsze chętnie witamy również zaangażowanych kandydatów, którzy chcą coś zmienić w swojej codziennej pracy i nie boją się zmian. Zespół i siła komunikacji zbliżają nas do przodu. Uzupełniasz swój profil aplikacyjny pozytywnym nastawieniem i chęcią do nauki.

Najpierw uzyskujemy wstępne wrażenie na podstawie przesłanych dokumentów i sprawdzamy, w jakim stopniu Ty i Twoja kariera pasujesz do ogłoszonego stanowiska. Jeśli będziemy o tym przekonani, zostaniemy zaproszeni na wideorozmowę lub osobiste spotkanie. Jeśli pierwszy wywiad był pozytywny dla obu uczestników, odbywa się drugi wywiad, w którym poruszane tematy są pogłębiane i można doprecyzować dalsze pytania otwarte.

Praktyki odbywają się w naszej centrali w Nettetal, gdzie równolegle prowadzone są zajęcia praktyczne. Wiedza teoretyczna do praktyki w zakresie zarządzania handlem hurtowym i handlem zagranicznym zdobywana jest w szkole zawodowej Rhein-Maas, a do praktyki na stanowisku specjalisty ds. logistyki magazynowej (m/k/d) w szkole zawodowej w Viersen.

Wszystkie zawody szkoleniowe trwają trzy lata i mogą zostać skrócone do 2,5 roku po złożeniu wniosku, jeśli kurs zakończy się powodzeniem.

Podczas szkolenia odbywają się rotacje przez różne działy, w których na początku nauczane są ogólne treści. Pod koniec szkolenia kursanci, w porozumieniu z trenerem i działami, mogą skupić się na konkretnym obszarze, w którym należy pogłębić szkolenie.

W trakcie szkolenia z zakresu zarządzania handlem hurtowym i zagranicznym istnieje możliwość wzięcia udziału w programie Erasmus+ oraz kilkutygodniowej pracy w jednej ze spółek Grupy Cable Connectivity w całej Europie.

TKD szkoli w celu przygotowania praktykantów do późniejszych zadań w naszej firmie, a tym samym posiadania wykwalifikowanej kadry młodszej. Oznacza to, że po ukończeniu szkolenia są bardzo duże szanse na otrzymanie stałej pracy w TKD.

Zespół HR w TKD Polska
Towarzyszymy Ci od pierwszej sekundy.

Magdalena
Kisiel

Główna Ksiegowa/HR

Wiktoria
Panfil

Księgowa