Zespół ser­wo­me­cha­nizmu TKD CONNECT

Gotowy do podłączenia silnik
i linie zwrotne do serwonapędów.

CONNECTivity – montaż serwo.

Coraz więcej branż wymaga bardziej złożonych i kompaktowych systemów kablowych i montażowych. Podstawowe połączenie silnika lub podstawowe kable sprzężenia zwrotnego są wymagane bezpośrednio z obrabiarki do szafy sterowniczej lub jako kabel przedłużający między systemami.

Nasze zespoły serwo, zgodne ze standardami producenta, takimi jak Siemens, SEW, BoschRexroth i inne, umożliwiają szybsze podłączenie maszyn. Dzięki temu znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach, takich jak automatyka, technika napędów, sterowania i kontroli produkcji, systemy manipulacyjne, przemysł motoryzacyjny czy e-prowadniki.

Optymalnym rozwiązaniem okablowania jest wolne od zakłóceń połączenie zasilania i transmisji danych. Idziemy o krok dalej i łączymy zespoły serwo z kablami hybrydowymi. W przypadku kabli serwo-hybrydowych silnik i konwerter są połączone tylko jednym kablem zamiast zwykłych 2 lub 3 (rozwiązanie jednokablowe). Zasilanie energią, sygnały enkodera i sterowanie hamulca są w ten sposób połączone w jednym kablu i dlatego są atrakcyjne dla technologii klimatyzacji, przemysłu spożywczego, produkcji papieru i stali, obróbki metalu, a także w sektorze maszyn drukarskich i wielu innych obszarach. Oszczędza to miejsce, czas i pieniądze, ponieważ wystarczy zamówić, ułożyć i przechowywać tylko jeden kabel.

Zespoły serwo zgodnie ze standardami systemowymi

Obsługiwane systemy takie jak:

B&R
Baumuller
Berger Lahr
Control Techniques
ELAU
Fagor
FANUC
Heidenhain
Jetter
Lenze
Napędy LTi
NUM
Omron
Rexroth
SEW
Siemens
Sick
Rummage

Obsługa klienta TKD Polska | CCG
Chętnie doradzimy w temacie zespołów serwo.

Adam Dobrowolski

Manager Sprzedaży

TKD SERVICE
Znajdź nasz kabel jednym kliknięciem.

KABLE NA ZAMÓWIENIE
NADRUK INDYWIDUALNY
DOSTAWA 24h
ZARZĄDZANIE MAGAZYNEM
DOSTAWA NA CZAS
DOSTAWA NA CAŁYM ŚWIECIE
KONTROLA DOSTĘPNOŚCI