Montaż.

Montaż dosto­so­wany do Twoich potrzeb.
Prze­wody i spec­jalne roz­wią­zania w za­kresie połą­czeń kablowych.

Montaż.

Montaż dosto­so­wany do Twoich potrzeb. Prze­wody i spec­jalne roz­wią­zania w za­kresie połą­czeń kablowych.

Dopasowany montaż specjalnych kabli i rozwiązań w zakresie połączeń kablowych dla klientów OEM na całym świecie.

Indywidualne rozwiązania okablowania stają się coraz bardziej zróżnicowane i indywidualne. Od pierwszej specjalnej prośby do logistyki i obsługi posprzedażnej.
Na każdym etapie kontaktu z klientem nasz ekspert, który chętnie dzieli się z nim niezbędną wiedzą.

Nasze rozwiązania łączności tworzą połączenie między dwoma wcześniej niepowiązanymi obiektami, umożliwiając im komunikację i współpracę w środowiskach zaawansowanych technologicznie oraz w ekstremalnych warunkach, takich jak ekstremalne temperatury, wysokie siły (elektroniczne) i ciśnienie.

Szeroka gama specjalnych zespołów kablowych obejmuje proste linie drukowane, złożone okablowanie dla systemów samochodowych, kable koncentryczne, kable wstążkowe, kable okrągłe, kable sieciowe i kable zasilające do specjalnie dostosowanych zestawów kabli, takich jak kable przeliczeniowe, kable silnikowe, kable do technika medyczna, kable do specjalnych sterowań i specjalne rozwiązania dla klientów.

Nasi partnerzy w zakresie opa­kowań

Skontaktuj się z nami

Nasze inne jednostki biznesowe

PRODUKCJA

Produkcja elastycznych kabli niskiego napięcia do zastosowań przemysłowych. Zaawansowana technologia i zorientowana na klienta procedura kontroli jakości zdobyły zaufanie wielu firm w całej Europie .

DYSTRYBUCJA

Sprzedaż na całym świecie szerokiej gamy specjalnych kabli i akcesoriów kablowych klientom OEM i hurtownikom z kilku lokalizacji w Niemczech, Holandii, Belgii, Włoszech, Polsce, Francji, USA i Chinach.