Specjalne rozwiązania
dla Twojego biznesu.

Możemy więcej.

Odpowiednie kable i rozwią­zania kablowe
dla Twojego biznesu.

0
Pracowników TKD
0
Lokalizacje
0
Artykułów
>0
Podzespołów
0%
Zorientowanie na Klienta

TKD na świecie.

TKD jest jednym z największych na świecie dostawców kabli, przewodów, gotowych do podłączenia systemów kablowych i akcesoriów kablowych. Naszym klientom oferujemy szeroką gamę produktów do szerokiej gamy zastosowań w prawie wszystkich branżach. Wszystko związane z kablami, wszystko z jednego źródła.

Dziesięciolecia doświadczenia w budownictwie i technologii aplikacji, w połączeniu z wyraźną świadomością jakości i ochrony środowiska, daje naszym klientom pewność otrzymania innowacyjnych i wysokiej jakości produktów, nawet dla najbardziej wymagających wymagań.

Jesteśmy reprezentowani przez silnych partnerów w ponad 40 krajach na całym świecie. Zgodnie z naszym mottem „Cables in motion” każdego dnia pracujemy nad tym, aby Twoje aplikacje pozostały w ruchu, a tym samym odniosły sukces ekonomiczny.

Nie możesz znaleźć odpowiedniego kabla w naszym portfolio? Porozmawiaj z nami.
Opracowujemy i konstruujemy precyzyjnie kable, linie lub systemy, które są indywidualnie dopasowane do Twoich zastosowań.

Silne marki dla mocnych kabli

Cable Connectivity Group an Infinite Electronics

Cable Connectivity Group an Infinite Electronics jest jednym z wiodących światowych dostawców gotowych do podłączenia kabli, systemów kablowych i akcesoriów kablowych. Naszym celem jest zawsze dostarczanie najlepszego możliwego rozwiązania dla naszych klientów, bez względu na to, jak złożone lub wyjątkowe mogą być Twoje potrzeby.

Oferujemy doświadczenie w tworzeniu bezpiecznych i niezawodnych połączeń dla szybszego , inteligentniejszego i bardziej zrównoważonego świata.

PRODUKCJA

Produkcja elastycznych kabli niskiego napięcia do zastosowań przemysłowych. Zaawansowana technologia i zorientowana na klienta procedura kontroli jakości zdobyły zaufanie wielu firm w całej Europie.

DYSTRYBUCJA

Globalna dystrybucja szerokiej gamy specjalistycznych kabli i akcesoriów kablowych do klientów OEM i hurtowni

z wielu lokalizacji w Niemczech, Holandii, Belgii, Włoszech, Polsce i Chinach.

KONFEKCJA

Specyficzne dla klienta wymagania dotyczące okablowania i pakowania stają się coraz bardziej zróżnicowane i dostosowane do indywidualnych potrzeb. Na każdym kroku mamy eksperta, który towarzyszy Ci przez cały czas.

Odkryj nasze rozwiązanie kablowe dla Twojej branży

Technika rolnicza

Technologia przenośników

Automatyka przemysłowa

Inżynieria mechaniczna i przemysłowa

Przemysł spożywczy

Przemysł windowy

Dźwigi i wciągniki

Łączność

Jesteśmy blisko Ciebie – to zaleta TKD

Nasz zespół sprzedaży to wysoce wykwalifikowani i kompetentni pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w branży kablowej.
Doradzimy Ci zgodnie z Twoimi potrzebami i wspólnie znajdziemy optymalne rozwiązania – nawet przy najtrudniejszych projektach.

TKD w Polsce
Poznaj naszą
lokalizację w Polsce!

Nasze lokalizacje w Polsce.

Obsługa klienta TKD

Znajdź swoją
osobę kontaktową

TKD na całym świecie
Poznaj nasze
lokalizacje na świecie!