Usługi kablowe 360°.

Nie tylko najlep­szy produkt, mamy dla Ciebie najlepsze usługi!

Poszukujesz nie­standardowych rozwiązań? Jesteśmy gotowi.

Kable na miarę, produkty na zamówienie, nadruki na kablach, specjalne projekty? Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie
To właśnie odróżnia nas od innych producentów i dystrybutorów kabli: gdy sprawa jest wyjątkowa, jesteśmy zawsze gotowi do pomocy.
Nasz zespół jest przygotowany na Twoje specjalne życzenia i zawsze ma na uwadze tylko jedno: doskonały rezultat dla Ciebie i Twoich wymagań. Tutaj dowiesz się więcej o naszych usługach.

NASZE USŁUGI DLA TWOICH PROJEKTÓW

Daj się zain­spi­rować na­szymi usługami

ŁĄCZNOŚĆ
Gotowe rozwiązania specjalnie dla Ciebie

Systemy okablowania są podstawą niezawodnych procesów operacyjnych – niezależnie od tego, czy chodzi o inżynierię mechaniczną, automatykę, telekomunikację czy przemysł chemiczny; czy to w systemach zbiornikowych, w obszarze audio, wideo i nadawania, czy w technologii bezpieczeństwa. Gotowe do podłączenia rozwiązania kablowe od TKD | CCG pomogą Ci realizować projekty znacznie szybciej i taniej.

KABLE SERWO
Gotowe do podłączenia.

Nasze zespoły serwo, zgodne ze standardami producenta, takimi jak Siemens, SEW, BoschRexroth i inne, umożliwiają szybsze podłączenie maszyn. Dzięki temu znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach, takich jak automatyka, technika napędów, sterowania i kontroli produkcji, systemy manipulacyjne, przemysł motoryzacyjny czy e-prowadniki.

KABEL SPIRALNE
Dla maksymalnej elastyczności.

Kable spiralne spełniają najwyższe wymagania mechaniczne. Dzięki unikalnemu kształtowi jako jedyne są w stanie wytrzymać potrójne obciążenia – rozciąganie, zginanie i skręcanie. Są zatem prawdziwymi mistrzami w swoim zawodzie, w którym energia i/lub dane są potrzebne w trójwymiarowej przestrzeni w szybko zmieniających się pozycjach.

TAŚMA TKANINOWA
Alternatywne połączenie.

Kable taśmowe tkaninowe są technicznie i ekonomicznie atrakcyjną alternatywą dla konwencjonalnych kabli i złożonych e-prowadników. Dzięki procesowi tkania tekstylne kable taśmowe gwarantują gęstość upakowania i zapewniają jasne przyporządkowanie zintegrowanych komponentów całej sieci.

USŁUGI SPECJALNE
Jesteśmy powyżej standardów

Nasi inżynierowie i sprzedawcy udzielają odpowiedzi na pytania techniczne dotyczące zastosowania, właściwości produktu lub doboru materiałów w każdym miejscu gdzie będziesz potrzebował.

NADRUK
Spełniamy indywidualne potrzeby

Dzięki indywidualnemu znakowaniu nadasz swojemu rozwiązaniu kablowemu i przewodowemu nowy wygląd. Wielu naszych klientów wyposaża już swoje kable w swoją osobistą nazwę firmy, stronę internetową lub hasło reklamowe w celu łatwiejszej identyfikacji.

Obsługa klienta od TKD Polska | CCG
Chętnie doradzimy i przedstawimy nasze usługi.

Adam Dobrowolski

Manager Sprzedaży