Nasi spec­ja­liści skon­cen­tro­wani są
na potrze­bach każ­dego Kli­enta.

Nasi spec­ja­liści skon­cen­tro­wani są na po­trze­­bach każ­dego Kli­enta.

Eksperci w dziedzinie kabli od 1933 roku.

Nasza grupa Cable Connectivity Group an Infinite Electronics łączy wiedzę i doświadczenie wielu firm odnoszących sukcesy w branży kablowej i CONNECTivity. Już w 1933 roku jedna z naszych pierwszych firm aktywnie zaangażowała się w przemysł kablowy. Jako Grupa Cable Connectivity an Infinite Electronics mamy swoje siedziby w Holandii, Belgii, Niemczech, Włoszech, Polsce, Francji, Chinach i USA. Nasza firma zajmuje się produkcją, dystrybucją i montażem kabli specjalnych, wiązek kablowych i akcesoriów.

Firma TKD

Dowiedz się więcej o naszej grupie.

Cable Connectivity Group an Infinite Electronics

OGÓLNIE

Wytyczne dla naszych działań.

SYSTEM
WARTOŚCI

Co szczególnie cenimy

Podstawowe wartości są dla nas ważne. Dlatego też uczyniliśmy je integralną częścią naszej filozofii korporacyjnej. Stanowią one istotną wartość dodaną nie tylko dla naszych pracowników, ale także dla naszych klientów
i partnerów biznesowych.

KODEKS POSTĘPOWANIA
Wszyscy nadajemy na tych samych falach

Tworzymy połączenia. Nawet między ludźmi. Nasz Kodeks Postępowania określa podstawowe zasady postępowania i gwarantuje, że zawsze będziemy przestrzegać naszych wartości.

ZRÓWNO­WA­ŻO­NY ROZWÓJ
Działamy z czystym sumieniem

W jaki sposób nasze działania korporacyjne wpływają na środowisko, w którym żyjemy? Jaki świat pozostawiamy po sobie przyszłym pokoleniom? Uczyniliśmy „zrównoważony rozwój” integralnym elementem naszych wytycznych korporacyjnych. Odpowiedzialne korzystanie z zasobów jest częścią naszej tożsamości.

Wspólne zwycięstwa.

Poznaj naszych liderów.

Historia naszej firmy

Dziesiątki lat doświadczenia w projektowaniu i technologii zastosowań, w połączeniu z wyjątkową jakością i świadomością ekologiczną, gwarantują, że nasi klienci otrzymując innowacyjne produkty najwyższej jakości, które spełniają najwyższe standardy.

TKD w Polsce
Poznaj naszą
lokalizację w Polsce!

Nasze lokalizacje w Polsce.